Háború vagy béke? Hogyan lehet ez kérdés egyáltalán? Sajnos az Európai Unióban zajló folyamatok miatt nagyon is az.
Az orosz-ukrán háborúra adott válasz nem lehet az, hogy valamelyik mellett állást foglalsz; egy dolog mellett lehet letenni a voksot, az pedig a mielőbbi béke. Ez mindenkinek az érdeke.
Sajnos úgy tűnik, az unió nem ezt teszi. Brüsszel Ukrajna mellett foglalt állást, ahová fegyvereket, pénzt is küldene, a következő uniós költségvetéstervezetben pedig hatalmas összeget is elkülönítene a háborúban álló ország támogatására, amelynek gyorsított felvételét is sürgeti. Mindezzel a háborút involválja.
Ez nem a mi háborúnk! Mi ezt nem szeretnénk! Mielőbbi békére van szükség, nem még több emberáldozatra! Ennek adunk nyomatékot az aláírásgyűjtéssel. Köszönjük valamennyi kispestinek, aki kiáll emellett!

További képek és forrás: facebook.com/doditygabriella